Telif Hakkı

TELİF HAKKI

berkayyurdakul.com sitesinin tüm içeriğinin telif hakları berkayyurdakul.com’a aittir. berkayyurdakul.com üzerinde yer alan yazı, görsel ve benzeri tüm içeriklerin hakkı saklıdır ve başka bir yerde izinsiz yayınlanması yasaktır. İçerikler yalnızca berkayyurdakul.com üzerinde yer alan paylaşım bağıntılarıyla kaynak gösterilerek üçüncü kişilerce paylaşılabilir.

TELİF HAKKI İHLALLERİ

berkayyurdakul.com web sitesi üzerinde herhangi bir telif hakkı oluşturacak yada başka bir fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş, edecek bir yazı, görsel ve benzeri içerik tespit etmeniz durumunda mutlaka bunu bize bildirin. Lütfen ilgili ihlali iletisim@berkayyurdakul.com mail adresine yazılı şekilde bildirin. İlgili bildiriminiz, aşağıda yer alan şartları sağlamalıdır.

  • berkayyurdakul.com üzerinde fark edilen, herhangi bir telif hakkı ihlalinin veya fikri mülkiyet hakkını ihlal etmiş veya bu hak ihlallerini içerdiğini düşündüğünüz açıklayıcı beyanınız.
  • Hak ihlaline konu olan içeriğin tam adresi.
  • Mevcut ise ihlali yapılan içeriğin orijinal bağıntısı.
  • Yapılan hak ihlali için isim, soyisim, aktif kullandığınız mail adresiniz ve karşı tarafla temasa geçebilmek adına etkin telefon numarası.
  • Bilgi ve düşünceniz kapsamında, ilgilenilen içeriğin paylaşılmasının, telif hakkının açık sahibi ya da yasal temsilcisi veya bunlarla ilgili şahıslarca onaylanmadığı veya yazılı hukuk kuralları içerisinde buna izin verilmediğini içeren beyanınız.
  • İşbu bildirge raporunda sunulan içeriğin doğru olduğunu ve önlenebilir bir şekilde ihlal etmiş münhasır haklarının sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir beyan.

Ek olarak yapacağınız hak ihlali bildirimi ile, bu bildirgeyi; hak ihlaline konu olan içerik yazarına karşı beyan amacıyla iletebileceğimizi onaylamış olursunuz.